İddaa Sistem 3 4 5 Nedir, Nasıl Oynanır ve Hesaplanır?

Merhaba iddaacılar,
Sistem yazılarımız ile iddaa sistemcilerinin vazgeçilmezi haline geldik. Çünkü sistem ile ilgili aradıkları her sorunun cevabını bizde buldular. Bugün de sizlere yazdığımız yazı iddaa sistem 3 4 5 nedir? Sistem 3 4 5 nasıl oynanır?

İddaa Sistem 3 4 5 Nasıl Oynanır?, Sistem 345 Nasıl Oynanır?, Sistem 3 4 5 Nedir?

Sistem 3 4 5 nedir diyecek olursak sistemin en kazandıran oynanan çeşitlerinden biridir. Peki sistem 345 nasıl oynanır, mantığı nedir? Sistem 345 oynamak için ilk olarak bir banko maçımız olması gerekiyor. Bu banko maçın yanına da en az 5 maç yazmalıyız. Bu şekilde sistem 3 4 5 oynayabiliriz. Para almamız için banko maçın ve en az 3 maçın tutması gerekiyor. Ayrıca banko maç seçmeden de oynamak isteyenler 5 maçın hepsini mbs3 olmak şartıyla yazarsa sistem 3 4 5 oynayabilirler. 345 sistemin mantığı şöyle oluyor; 1 banko maçınız seçtiniz ve yanına 5 maç yazdınız sistem 345 oynadınız. Ücreti 16 TL. İddaa sistemi içerisinde bu oynadığınız kupon 16 ayrı kupona ayrıştırılıyor. Banko sabit kalıyor.

Sistem 3 4 5 hesaplaması nasıl yapılır detaylı olarak gösterelim. Bankonun yanına diğer maçlardan 3’lü kombinasyonlar oluşturularak 4 maçlık 10 ayrı kupon oluşuyor.

Yine banko sabit kalıp bu sefer oynanan 5 maçtan 4’lü kombinasyonlar oluşturularak 5 maçlık 5 ayrı kupon meydana geliyor.

İddaa Sistem 3 4 5 Nedir, İddaa Sistem 3 4 5 Nasıl Oynanır?, Sistem 345 Nasıl Oynanır?

Son olarak da oynadığınız maçların hepsi tutarsa ekstra olarak kuponun orijinal halini getirisini kazanmanız için de ayrı bir kupon olarak sistem içerisinde oluşturuyor.

Dediğimiz gibi 345 sistemde para kazanmanız için en az 3 maçın tutması gerekiyor. 3 maç tuttuğunda yukarıdaki oluşmuş kuponların içinde mutlaka olacağı için paranız garanti. Sistem 3 4 5 oynamanın avantajı var. Çünkü az önce örnek verdiğimiz kupon normal oynansa tüm maçların tutması gerekiyor ve kazancınız sadece 44 TL. Ama sistem 3 4 5 oynadığınızda hem tüm maçların tutması gerekmiyor hem de eğer hepsi tutarsa kazancınız 273 TL. Tamam kupon bedeli de 16 TL ama bence normal oynamaktansa 345 sistem oynamak daha iyidir. Bu arada sistem 3 4 5’te 4 maç tutarsa da o 4 maçın kombinasyonlarını kazanıyorsunuz. 5 maç fazla ben 4 maç oynamak istiyorum diyenlerde sistem 3 4 oynayabilir.

sistem 3 4 5

Tabi bu 16 TL sadece 5 maçlık sistem 3 4 5 için. 1 banko 7 maçta oynayabilirsiniz. Ayrıca banko maç seçmeden de oynayabilirsiniz. Bunun için seçtiğiniz maçların hepsi MBS 3 olması gerekiyor. Bir tanesi bile MBS 4 olursa 1 banko seçmek zorundasınız. Biz yukarıda bankolu oynadığınızda oluşan kombinasyonları verdik. Ama bankosuz oynadığınızda da aynı kombinasyonlar oluşuyor. Sadece banko yazılan maçı çıkarın geri kalan hepsi aynı. Yani bankosuz sistem 3 4 5 oynayanlar da yukarıdaki mantıkla kaç para alacaklarını hesaplayabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*